POĎME SA POZHOVÁRAŤ.

Oslovila vás moja stránka a moje skúsenosti? Navrhujem pristúpiť k ďalšiemu kroku. Rýchly nezáväzný rozhovor o vašej predstave a vízií mi napomôže k tomu, aby som pochopil čo potrebujete.

Zanechajte mi správu alebo mobilné číslo a ja sa ozvem.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY.

Je zložité zodpovedať na všetky otázky. Tu je zoznam tých najbežnejších. V prípade, že som sem nezahrnul tú vašu otázku, neváhajte ma kontaktovať.

Odpoveď na vašu otázku nájdete tu. Ináč som len obyčajný človek ako každý, ktorý robí to čo ho baví.

Vždy sa venujem len jednému klientovi a to na 100%. Dĺžka vývoja stránky záleží na rôznych faktoroch ako obtiažnosť, získavanie informácií a ich spracovanie a pod. Web stránka je beh na dlhú trať a aj po dokončení projektu už ostaneme v kontakte na dlhší čas.

Je ťažké určiť cenu bez predstavy do čoho vlastne idem. Vždy dám klientovi viacero návrhov a spoločne sa dohodneme na najlepšej možnosti. Cena závisí aj od komplikovanosti stránky a ich funkcií. Konzultácie sú samozrejme zadarmo.

Všetko záleží od potreby klienta. Na webové stránky a obchody rád používam platformu WordPress alebo Magento. Na aplikácie a vývoj softvéru skôr Node.JS a moderné Javascriptové frameworky.

Samozrejme. A budem rád ak počas vývoja budete komentovať všetky nezrovnalosti, úpravy a doladenia, ktoré je potrebné vykonať.

Všetky stránky majú v sebe zabudovaný systém správy, ktorý je úplne jednoduchý. Po úspešnom spustení riadne zaškolím vás a aj všetkých ktorý budú váš web spravovať.

Táto otázka je zodpovedaná vyššie. Všetky weby majú v sebe správu systému, ktorá už je naprogramovaná pre čo najjednoduchšie použitie bežných užívateľov.

Ak neviete čo je doména a hosting odporúčam prečítať článok, ktorý som pre vás napísal. Čo je doména a hosting? Ak máte vlastnú doménu a hosting bude to ešte jednoduchšie. Budem potrebovať prístup na hosting aby som vedel stránku nahodiť do systému a nastaviť všetko potrebné.

Po odsúhlasení ceny za stránku je potrebné zaplatiť 50% vopred. A to z dôvodu nákupu licencií za rôzne položky, ktoré vám budú vopred oznámené.

Samozrejme. Po dokončení prác som vám vždy nápomocný.

ĎALŠIE OTÁZKY?
OZVITE SA MI EŠTE DNES.