KTO VLASTNE SOM?

Moje meno je Dávid a som web developer. Špecializujem sa na moderné webové stránky, ktoré vyzerajú dobre na všetkých zariadeniach. Venujem sa aj tvorbe internetových obchodov s modernými prvkami a jednoduchou správou bez potreby ďalšieho programovania.

Baví ma pomáhať vášmu biznisu.  Je dobré mať pekný web, ale to nestačí. Potrebujete vedieť čo návštevníci hľadajú a presne to im ponúknuť. Sledujem každý pohyb návštevníka a aj správanie na stránke a zo získaných informácií vytvoriť web ušitý na mieru.

Nie je umenie vytvoriť web stránku, ale premeniť návštevníkov na klientov.

MOJE VÝSLEDKY.

Pracoval som na menších weboch, ale aj na komplikovaných webových aplikáciach. Vždy sa učím novým veciam a neodmietnem žiadnu výzvu. Ak máte nápad na projekt obrovských rozmerov, idem do toho s vami naplno.

0
Projektov
0
Stránok
0
Aplikácií
Internetové stránky

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Vždy sa venujem len jednému klientovi. Venujem maximum možného času na to aby som stránku urobil čo najlepšie. Nie je preto možné určiť časové rozpätie projektu. Môže to byť týždeň. Môže to trvať aj pol roka.

Stránku vždy nahodím na dočasnú doménu. To znamená, že uvidíte každý krok ktorý na stránke urobím. Vždy budeme v kontakte či už emailom alebo na telefóne v prípade otázok.

Pred samotným začatím vám zašlem zopár otázok ohľadom cieľov a vízie. Vytvorím zopár návrhov a viaceré ponuky. Po schválení sa pustím do práce. S každým klientom to vyzerá inak a o priebehu budete vždy informovaný.

Všetky webové stránky majú v sebe ukrytý systém správy. Celý tento systém a potrebné časti vám vysvetlím, riadne zaškolím vás poprípade iné osoby pracujúce so stránkou.

PRESVEDČTE SA SAMI.

KONTAKT